+48 781 273 870
·
kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·
Pon- Pt 09:00-17:00
Szybka interwencja

OGŁASZAM UPADŁOŚĆ

OFERTA

Zastanawiasz się jak ogłosić upadłość konsumencką?

Nie zwlekaj z tym i nie pozwól, aby Twoje długi dalej rosły. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci ogłosić upadłość i odzyskać równowagę. Bardzo wiele osób nie jest w stanie spłacić długów nie ze swojej winy, ale chociażby z powodu choroby, utraty pracy, sytuacji ekonomicznej. W dalszej kolejności prowadzi to nie tylko do utraty praktycznie całego majątku, ale także do problemów rodzinnych czy zdrowotnych.

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe przewidziane dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej i stały się niewypłacalne. Zadaniem tej instytucji jest oddłużenie niewypłacalnej osoby, przy czym bez znaczenia jest, jak duże jest to zobowiązanie czy przez jak długi czas dłużnik zwlekał z jego uregulowaniem. W efekcie ogłoszenia upadłości długi niewypłacalnego konsumenta są umarzane w całości lub części.

Sprawy naszych Klientów prowadzone są na każdym etapie przez wyspecjalizowanych w danej dziedzinie prawników, których pomoc w sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej polega na:

1. Indywidulanej analizie sytuacji Klienta, dokonaniu oceny czy Klient spełnia warunki do ogłoszenia upadłości;

2. Sporządzeniu wniosku o ogłoszenie upadłości wraz z niezbędną dokumentacją;

Sprawy o upadłość konsumencką prowadzimy na terenie całej Polski.

Dbając zaś o komfort każdego Klienta, od momentu powierzenia nam sprawy jest ona prowadzona przez profesjonalnego pełnomocnika, który czuwa nad przebiegiem całego postępowania.

Pozwól nam pomóc!

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego. Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, zadzwoń do nas!

 +48 691 524 321

kontakt@kancelariakryzysowa.pl Pon – Pt 09:00-17:00

 

Szukasz kogoś do pomocy?

Pozwól nam pomóc!

Zadzwoń teraz 781 273 870

kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·  Pon – Pt 09:00-17:00