+48 781 273 870
·
kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·
Pon- Pt 09:00-17:00
Szybka interwencja

STAŁE WSPARCIE PRAWNE

OFERTA

DORADZTWO PRAWNE

Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz zaufanego prawnika? Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną firm. Obsługa prawna firm obejmuje nie tylko stałą pomoc prawną, ale również wsparcie doraźne.

Prawo towarzyszy przedsiębiorcom na każdym kroku, zaś rosnąca świadomość w tym zakresie sprawia, że coraz więcej biznesowych decyzji chcemy skonsultować z doświadczonym prawnikiem.

Zakres obsługi prawnej jest zawsze dostosowany indywidualnie do potrzeb Klienta i obejmuje zarówno wsparcie prawne dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek osobowych i spółek kapitałowych. Mając świadomość jak dużo czasu zajmuje prowadzenie firmy, świadczymy pomoc prawną zarówno w siedzibie Kancelarii, jak również w siedzibie przedsiębiorcy/spółki. Wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości oferujemy również wsparcie prawne drogą mailową oraz za pomocą dostępnych platform do wideokonferencji i spotkań on-line. Umożliwia nam to wspieranie przedsiębiorców na terenie całej Polski.

Pozwól nam pomóc!

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego. Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, zadzwoń do nas!

 +48 691 524 321

kontakt@kancelariakryzysowa.pl Pon – Pt 09:00-17:00

 

Szukasz kogoś do pomocy?

Pozwól nam pomóc!

Zadzwoń teraz +48 781 273 870!

kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·  Pon – Pt 09:00-17:00