+48 781 273 870
·
kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·
Pon- Pt 09:00-17:00
Szybka interwencja

WALCZĘ Z KREDYTEM FRANKOWYM

OFERTA

ODFRANKUJ SWÓJ KREDYT !!!

Widmo kryzysu sprawia, że kurs franka szwajcarskiego (CHF) niepokojąco wzrasta a wysokość kolejnych rat kredytu przyprawia Cię o zawrót głowy? Myślisz sobie, na co był mi kredyt we frankach?

Pamiętaj, że nie ponosisz winy za to, że wybrałeś kredyt w obcej walucie. To przecież bank zaproponował Ci kredyt we frankach, to bank Cię do tego przekonywał, niejednokrotnie zatajając przed Tobą informacje dotyczące ryzyka związanego z tego rodzaju umową. Z pewnością przypominasz sobie zapewnienia pracownika banku, że kredyty we frankach są teraz bardzo popularne, że ich koszt jest znacznie mniejszy, ryzyko jest niewielkie a kurs franka szwajcarskiego charakteryzuje się wysoką stabilnością. Możesz uwolnić się od kredytu we frankach, zaś doświadczony zespół specjalistów współpracujących z naszą Kancelarią pomoże Ci w odzyskaniu pieniędzy i spokoju.

Pomoc prawna w sprawach frankowych obejmuje:

1. Analizę umowy kredytu wraz z dokumentacją w oparciu o aktualne orzecznictwo sądów powszechnych;

2. Wskazanie zakresu roszczeń, których kredytobiorca może żądać w związku z zawartą umową kredytową (unieważnienie umowy kredytowej, odwalutowanie kredytu, zwrot niezasadnie pobranych opłat i prowizji) oraz oszacowanie ich wartości;

3. Sporządzenie pozwu w sprawie przeciwko bankowi;

4. Reprezentowanie przed sądami na terenie całego kraju;

Sprawy o roszczenia związane z kredytami we frankach prowadzimy na terenie całej Polski

Nasze działania mają charakter kompleksowy – od momentu powierzenia nam sprawy jest ona prowadzona przez profesjonalnego pełnomocnika, który czuwa nad przebiegiem całego postępowania.

Pozwól nam pomóc!

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego. Jeżeli Twoja sprawa jest pilna, zadzwoń do nas!

 +48 691 524 321

kontakt@kancelariakryzysowa.pl Pon – Pt 09:00-17:00

 

Szukasz kogoś do pomocy?

Pozwól nam pomóc!

Zadzwoń teraz +48 781 273 870!

kontakt@kancelariakryzysowa.pl
·  Pon – Pt 09:00-17:00